Wyjazd STEEZE FREERIDE CAMP - GUDAURI

1 999,00 zł

Opis Produktu

Jeśli zarejestrujesz się na stronie www.steeze.pl/ i wpiszesz kod rabatowy: SPORTOWYTARTAK dostaniesz -50 PLN na wybrany wyjazd

STEEZE FREERIDE CAMP - GUDAURI

TERMIN: 2017-03-02 - 2017-03-10

STEEZE
Dla kogo Dla dorosłych
Termin wyjazdu 2017-03-02 - 2017-03-10

Więcej szczegółów

Dla kogo Dla dorosłych
Termin wyjazdu 2017-03-02 - 2017-03-10

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie! Pierwsza edycja Steeze Freeride Camp Gudauri to propozycja idealna dla zwolenników jazdy poza trasami, chcących odkryć nowe oblicze zimowego szaleństwa. Aby podbić gruzińskie stoki Kaukazu, ruszamy do Gudauri - największego i najbardziej popularnego kurortu w Gruzji! Doskonałe tereny do freeride’u - niezliczona ilość bezdrzewnych stoków pokrytych nietkniętym, puszystym śniegiem - tworzą to miejsce mekką dla miłośników sportów ekstremalnych. Oprócz tego ośrodek zapewnia standardowe warunki narciarskie: 60 kilometrów przygotowanych tras o różnym stopniu trudności, z których najdłuższa ma 7km długości i różnicę wysokości około 1000m. Zostały one zatwierdzone i certyfikowane przez Międzynarodową Federację Narciarską. Dolna stacja znajduje się na 1990 metrów n.p.m. a górna na wysokości 3270 metrów. Najwyższy szczyt, na który można wyjechać wyciągiem - Mt. Sadzele ma 3307m n.p.m. Rozległy ośrodek narciarski połączony jest przez pięć wyciągów krzesełkowych oraz 12-osobową, najnowocześniejszą gondolę. Gudauri zachwyci każdego nie tylko idealnymi warunkami narciarskimi, ale i niepowtarzalnym klimatem gruzińskiego miasteczka oraz fantastycznymi widokami. Przekonaj się sam!

TERMIN: 2017-03-02 - 2017-03-10

CENA STANDARDOWA: 1999.00 PLN

ubezpieczenia Ski/Snb (100 pln)pakiet pełny - info w FAQ UBEZPIECZENIECENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w hostelu ( 6 noclegów w pokojach 4os/6os)

 • 7-dniowy SKIPASS

 • transfer Tbilisi - Gudauri - Tbilisi autokarem LUX

 • wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)

 • opiekę pilota i kadry SteezeTravel na miejscu

 • ubezpieczenie KL, NNW, OC, 6 dni SKI, bagaż podróżny na czas podróży 

 • testy sprzętu SKI/SNB

 • zajęcia plenerowe

 • zawody z nagrodami

 • testy kamer

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • loty Warszawa - Tblisi - Warszawa (polecamy wylot z Warszawy 02.03.2017 liniami lotniczymi Lot do Tibilisi - godz. 22:30, przylot na miejsce godz. 5:05 lokalnego casu; powrót: 10.03.2017 - wylot 5:50 czasu lokalnego, przylot 6:35 Warszawa)

 • bagaż sportowy (narty,  deski - dodatkowo płatny ok 50euro w dwie strony)

 • szkolenia SKI / SNB

 • ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej

 • ubezpieczenia Ski/Snb (120 pln)pakiet pełny  w zakresie Koszty leczenia (KL), assistance i koszty ratownictwa (KR) 500 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 30 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 1 000 000 pln, Bagaż 5 000 pln – pakiet sport plus: sporty rekreacyjne, ryzykowne i extremalne (jazda po trasach + freeride)

 • heliboarding

Informacje o zakwaterowaniu

Nowo wyremontowany hostel w dolnej części Gudauri:

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 6/ 4 osobowych ( dla chętnych możliwość zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym - dopłata 150zł/osoba), wyposażonych we własną łazienkę (prysznic, WC, umywalka, lustro, suszarka)oraz dostęp do Wi-Fi. Na terenie hostelu znajduje się bar z napojami i przekąskami czynny do godziny 24. Do dyspozycji uczestników również dodatkowo płatna sauna. Bezpłatna kawa i herbata w hostelu przez cały dzień.  Śniadania od godziny 9:00,  obiadokolacje od 17:30.

ATRAKCJE NA WYJEZDZIE:

 •   freeriding na najwyższym poziomie!  

Doskonałe miejsca,  idealne warunki.  Wyjścia odbywać się będą w grupach do 10 osób,  którym zawsze towarzyszyć będą miejscowi przewodnicy,  ratownicy i instruktorzy Steeze Travel.

 • szkolenia SKI / SNB dostosowane do poziomu zaawansowania uczestnika!  (dodatkowo płatne)

Zarówno dla tych,  co czują się niepewnie na stokach,  jak i tych,  którzy pragną doszlifować swoje umiejętności freeridowe,  oferujemy szkolenia SKI / SNB.  Będą one prowadzone przez naszych wykwalifikowanych instruktorów.

 • heliboarding (dodatkowo płatne - ok 120 euro / jeden lot z przewodnikiem m)

Dla szukających wyjątkowych doznań możliwość poznania czym jest heliboarding!  

 • miejscowe atrakcje znajdujące się na terenie Gudauri,  w tym wyjścia do barów i restauracji  z możliwością zasmakowania lokalnych przysmaków i tradycyjnych win

 • wyjścia z przewodnikiem w teren (dodatkowo płatne - ok 40 euro/ 4 godz.)

 • testy sprzętu SKI / SNB

 • gry i konkursy z nagrodami

 • zawody SKI & SNB

 • testy kamer

SZKOLENIE NARCIARSKIE:

Program szkolenia narciarskiego opiera się na systemie szkolenia Polskiego Związku Narciarstwa. Szczegółowy program dla danej grupy szkoleniowej tworzy instruktor w zależności od umiejętności oraz potrzeb kursantów. Szkolenie jest prowadzone tak, aby było jak najbardziej efektywne. Szkolenie narciarskie na naszych wyjazdach obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania, począwszy od osób, które zaczynają swoją przygodę z nartami do tych, które przygotowują się do kursów instruktorskich.
 

SZKOLENIE SNOWBOARDOWE:

Program szkolenia snowboardowego oparty jest na systemie szkolenia Polskiego Związku Snowboardu według stopnia sprawności technicznej. Szczegółowy program dla danej grupy szkoleniowej tworzy instruktor w zależności od umiejętności oraz potrzeb kursantów. Szkolenie jest prowadzone tak, aby było jak najbardziej efektywne. Szkolenie snowboardowe na naszych wyjazdach obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania, począwszy od osób, które zaczynają swoja przygodę ze snowboardem do tych, które przygotowują się do kursów instruktorskich.

Szkolenie obejmuje 10 godzin kursu z instruktorem .
Szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów PZN, SITS i MENIs.
Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osobowych.
Uczestnictwo w szkoleniu ski lub snow to koszt 300zl za 10 godzin/ 1 osoba.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Wyjazd STEEZE FREERIDE CAMP - GUDAURI

Wyjazd STEEZE FREERIDE CAMP - GUDAURI

Jeśli zarejestrujesz się na stronie www.steeze.pl/ i wpiszesz kod rabatowy: SPORTOWYTARTAK dostaniesz -50 PLN na wybrany wyjazd

STEEZE FREERIDE CAMP - GUDAURI

TERMIN: 2017-03-02 - 2017-03-10

Napisz opinię